HAKKIMIZDA

2000 yılından bu yana Ankara'da imalat sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamız bugün Türkiye geneli müşterilerinin fason CNC freze-dik işleme işleri, fason CNC torna işleri, kalıp imalatı, pelet disk ve otomotive yedek parça ihtiyacını karşılamaktadır. Genel makina imalatı, otomotiv ve savunma-havacılık sektörlerine hizmet veren EMS Mühendislik - Makina, alanında uzman personeli ile kompleks geometriye sahip parçaları yüksek hassasiyette ve kalitede işleyerek belirlenen süreler içerisinde müşterilerine sunabilmektedir. Türkiye’nin her yerine her türlü yedek parça imalatını ve bunların kalıplarını üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Sac büküm kalıbı, dövme kalıbı ve pelet diski imalatında müşterilerin istek ve beklentilerini karşılamak amacı ile AR-GE çalışmalarına devam eden EMS Mühendislik - Makina, bugün CNC ve konvansiyonel makine parkı ile müşterilerine istenilen kalitede hizmet verme gayreti içindedir.

  Broşürümüz için tıklayınız...

Misyonumuz

Hassas talaşlı imalatlar için destekçiniz olmak, en son teknolojiyi kullanarak parçaların tasarımını/üretimini gerçekleştirmek ve firmamızı en uygun fiyatlarla, en yüksek kalitede ve en kısa sürede ürün verebilen bir firma haline getirmektir.

Vizyonumuz

İstikrarlı büyüyen, global pazarda rekabet edebilen bir marka haline gelmek, hizmet ve ürün kalitesiyle iş ortaklarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak ve ülkemizde eğitime, çevreye ve değerlerimize sahip çıkarak, daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Fason CNC Freze-Dik İşleme Merkezi İşleri

Fason CNC Torna İşleri

Sac Büküm Kalıbı İmalatı

Dövme Kalıbı İmalatı

Diğer Kalıp İmalatları

Mobilya Yedek Parçaları İmalatı

Asansör Parçaları İmalatı

  Videolar için tıklayınız...

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Adres

Başkent Sanayi Sitesi 1807 Sok. No:68
Şaşmaz-ANKARA

   Yol tarifi almak için tıklayınız...

BİZE ULAŞIN

Mesajınız gönderildi. Teşekkür ederiz!
Tel: